بروبرگرد search
بروبرگرد

فراخوان جشنواره موسیقی خارجی چگونه اعلام میشود؟

فراخوان جشنواره موسیقی خارجی چگونه اعلام میشود؟

فراخوان جشنواره موسیقی خارجی چگونه اعلام میشود؟

دوستداران موسیقی در هرجای کره زمین که باشند دوست دارند در جشنواره‌های موسیقی مورد عللاقه‌شان شرکت کنند. برای آنکه بتوانید از فراخوان‌ جشنواره‌های موسیقی خارجی اطلاع پیدا نمایید سایت‌ها و اپلیکیشن‌های بسیاری وجود دارد. حتی بعضی از این سایت‌ها یا اپلیکیشن‌ها قابلیت خرید یا فروش بلیط این جشنواره‌ها را دارند. در ادامه این مطلب سعی خواهیم کرد که بهترین سایت‌های فراخوان جشنواره موسیقی خارجی را به شما معرفی نماییم. با من و فرهنگ همراه باشید.سایت www.festicket.com

سایت festicket یک سایت فروش بلیط فستیوال‌های هلند است که علاوه بر اینکه می‌توانید بلیط خود را تهیه نمایید، می‌توانید اطلاعاتی از قبیل تاریخچه فستیوال مورد نظرتان در چند سال گذشته، خوانندگانی که در آن فستیوال شرکت کردند، آدرس و ... را بدست آورید.
همچنین اگر در قسمت خبرنامه این سایت عضو شوید می‌توانید از تخفیف‌ها، فراخوان‌های جشنواره‌ها و اطلاعات دیگری درباره فستیوال‌ها که در این سایت قرار داده می‌شود توسط ایمیل مطلع شوید.

 

سایت www.sirenscall.lu

این سایت برای فستیوال Siren’s Call طراحی شده است. سایت sirenscall که یک سایت لوکزامبورگ (کشور کوچکی در غرب اروپا) است دارای قسمت‌هایی مانند خرید بلیط، تاریخچه‌ایی درباره فصل‌های گذشته این جشنواره و همچنین قسمت پخش موسیقی که در آن قسمت‌هایی از موزیک‌های این جشنواره پخش می‌شود.

 

سایت www.bostoncalling.com

سایت بوستون کالینگ (bostoncalling) درباره فستیوال‌ که داخل بوستون(مرکز و بزرگترین شهر ایالت ماساچوست آمریکا است.) انجام میشه تهیه شده است. در این سایت شما می‌توانید از امکانات فستیوال، تاریخ برگزاری، آدرس دقیق، تاریخچه فستیوال، و ... مطلع شوید. همچنین می‌توانید در این سایت بلیط نیز خریداری نمایید. شما می‌توانید در قسمت خبرنامه سایت بوستون کالینگ عضو شده و از آخرین اخبار این فستیوال در ایمیل خود مطلع شوید. باید بدانید که این سایت در اپلیکیشن play store نیز اپلیکیشنی برای موبایل نیز طراحی کرده است.

 

سایت www.motelmozaique.nl

سایت motelmozaique یک سایت هلندی است. جالب است بدانید که در کنار فستیوالی که این شرکت برگزار می‌کند، می‌توانید اتاق‌های بسیار هنری را برای خواب رزرو نمایید. اتاق‌های بسیار زیبایی که نظیر آنها را نیز از قبل ندیده بودید. همچنین در این سایت قسمتی برای خبرنامه قرار داده شده است که می‌توانید با عضویت در خبرنامه از آخرین اطلاعات جشنواره، هتل و ... اطاع کسب نمایید.

 

فراخوان جشنواره موسیقی خارجی

 

سایت www.contemporaryperformance.com

سایت contemporaryperformance یک سایت پرپیمان است که درباره فراخوان جشنواره خارجی نیز می‌نویسد. برای آنکه بتوانید از فراخوان جشنواره‌ها اطلاعاتی کسب نمایید باید از قسمت منو اصلی OPPORTUNITIES به زیر منوی FESTIVAL CALLING بروید. در کنار اینکه می‌توانید اطلاعات جدیدی از فستیوال‌های موسیقی بدست آورید می‌توانید به منوی JOB OFFER رفته و دنبال یک فرصت شغلی مناسب نیز بگردید.

 

سایت www.londoncalling.nl

در سایت londoncalling شما می‌توانید اطلاعات مفیدی درباره جشنواره‌هایی که در لندن (پایتخت و بزرگترین شهر انگلستان و پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی است.) برگزار می‌شود نیز کسب نمایید. در این سایت اطلاعات نظیر زمان فستیوال‌ها، امکانات فستیوال‌ها، و تاریخچه کوچکی از فستیوال‌ها نوشته شده است. همچنین می‌توانید در این سایت خرید بلیط نیز انجام دهید.

 

سایت www.ticketmaster.nl

سایت ticketmaster که به نظر می‌رسد یک سایت هلندی است بخش‌های مختلفی دارد. در بخش فستیوال این سایت شما می‌توانید از اسم فستیوال، تاریخ و زمان آن مطلع شوید. همچنین می‌توانید بلیط برای فستیوال مورد نظر خود خریداری نمایید. باید بدانید که این سایت شما می‌تونید از اکثر سبک‌های فستیوال‌ها اطلاعاتی کسب و بلیط خریداری نمایید.

 

سایت www.festivall-app.com

سایت festivall یک سایت بسیار کامل درباره فستیوال‌ها است. شما می‌توانید درباره فستیوال‌های گذشته و حال اطلاعات خوبی را کسب نمایید. همچنین به علت بحران کرونا می‌توانید از برگزاری و یا کنسل شدن فستیوال‌ها مطلع شوید. شما در این سایت امکان خرید بلیط فستیوال‌ها را نیز دارید. سایت festivall دارای اپلیکشین برای موبایل‌های انرویدی و IOS نیز دارد و لینک آن در سایت قرار داده شده است. شعاری که در سایت برای تبلیغش نوشته شده است این است "جشنواره ها را کشف کنید، صف‌های رسمی را بررسی کنید، با گروه‌های جدید آشنا شوید و به راحتی به تمام اطلاعاتی که هر عاشق جشنواره باید بداند دسترسی پیدا کنید.”

 

سایت www.ticketswap.com

سایت ticketswap بسیار جالب است. شما علاوه بر اینکه می‌توانید درباره فستیوال‌ها در قسمت بلاگ اطلاعات مفیدی را کسب نمایید، می‌توانید خرید و فروش بلیط نیز انجام دهید. شما همچنین می‌توانید با نصب اپلیکیشن ticketswap و فعال کردن قسمت نوتیفیکیشن آن از آخرین فستیوال‌ها نیز خبردار شوید. همچنین با قرار دادن بلیط فستیوال خود به راحتی می‌توانید بلیط‌ها را بفروش برسانید و نوتیفیکیشن هر تراکنش را در موبایل خود ببینید و با خیال راحت مبالغ بلیط را به حساب بانکی خود وارد کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به قسمت How it work در منوی اصلی رفته و با نحوه کار این شرکت و اپلیکیشن آن بیشتر آشنا شوید. اپلیکیشن این سایت در دو نسخه اندروید و IOS در دسترس عموم قرار گرفته است.


نظرات کاربران
شما عزیزان می‌توانید در این قسمت نظرات خود را ثبت کنید. ثبت نظر جدید
اشتراک گذاری:
عضویت در خبرنامه
مطالب پیشنهادی
کامنت کاربر
نظر شما
1400/01/26 , 03:30
نظر شما به درستی ثبت شد و پس از تایید، نمایش داده می‌شود.