بروبرگرد search
بروبرگرد

Festivalnet.com

Festivalnet.com

Festivalnet.com

این سایت یک منبع جامع و کامل اطلاعات که اطلاعات لازم درباره فستیوال‌ها اعم از راه‌های ارتباط اجرا‌ها و فستیوال‌ها و معرفی فستیوال‌ها رو در اختیار موزیسین‌ها و پروموتر‌ها قرار می‌دهد.این سایت یک منبع جامع و کامل اطلاعات که اطلاعات لازم درباره فستیوال‌ها اعم از راه‌های ارتباط اجرا‌ها و فستیوال‌ها و معرفی فستیوال‌ها رو در اختیار موزیسین‌ها و پروموتر‌ها قرار می‌دهد.

نوع فعالیت: در اختیار گذاشتن اطلاعات فستیوال‌ها و جشنواره‌ها و رزرو کردن آنها برای متقاضیان و همچنین کمک به پروموتر‌ها برای برگزاری تورها و فستیوال‌ها و تبلیغات آنها

نحوه درآمد: فروش کاربری‌های مختلف با سطح دسترسی متفاوت، فروش صنایع دستی و اکسسوری‌های هنرمندان و گروه‌های موسیقی، تبلیغات برای پروموتر‌ها مثل قراردادن ایونت آنها در سایت. همچنین پروموتر‌ها برای دسترسی به قابلیت‌های بیشتر نیز ملزم به پرداخت هزینه‌های بیشتر هستند.

نقاط قوت: کمک وبسایت به سازمان‌ها و نهاد‌های خیریه

فعالیت کلیدی: فعالیت مهم این وبسایت معطوف معرفی فستیوال‌ها از طرف پروموتر‌ها و همچنین رزرو و ثبت نام از طرف موزیسین‌ها است.

مطالب مهم: بخشی در سایت با عنوان giving tree  وجود دارد که مشخص می‌کند این وبسایت بخشی از درآمد و سود بدست آمده خود را به سازمان‌های خیریه اعطا می‌کند.

نقاط ضعف: وجود بخش‌های و فیچر‌های متعدد در وبسایت که به نظر من باعث سردرگمی‌کاربر می‌شود.

از نظر من می‌توان تمامی‌فعالیت‌ها مثل  تبلیغات فستیوال‌ها و جشنواره‌های مختلف، فروش کاربری با سطوح دسترسی متفاوت،فروش محصولات گروه‌های موسیقی و... همچنین دادن اطلاعات فستیوال‌ها و اجراهای مختلف به موزیسین‌ها و گروه‌های موسیقی و ثبت نام آنها را در ایران انجام داد.


نظرات کاربران
شما عزیزان می‌توانید در این قسمت نظرات خود را ثبت کنید. ثبت نظر جدید
کامنت کاربر
امتحانی
1398/09/05 , 12:00

سلام ممنون از اطلاع رسانیتون.

reply
کامنت کاربر
بروبرگرد   |   12:08 , 1398/09/05

خواهش میکنم.

کامنت کاربر
مجید
1398/09/18 , 10:18

مطلب مفیدی بود.

reply
کامنت کاربر
بروبرگرد   |   12:09 , 1398/09/18

ممنون از نظرتون.

اشتراک گذاری:
عضویت در خبرنامه
مطالب پیشنهادی
کامنت کاربر
نظر شما
1400/01/26 , 02:51
نظر شما به درستی ثبت شد و پس از تایید، نمایش داده می‌شود.