بروبرگرد search
بروبرگرد

Sonicbids.com

Sonicbids.com

Sonicbids.com

یک پلتفرم برای کمک به نوازندگان است که به نوازنده‌ها و گروه‌ها کمک می‌کند تا جشنواره‌ها، فستیوال‌های بزرگ و محلی را پیدا کنند و همینطور به برگزار‌کنندگان فستیوال‌ها و اجراهای کوچک و بزرگ این امکان را می‌دهد تا برنامه خود را در سایت قرار دهند و نوازنده‌ها و گروه‌ها این اجراها را پیدا کنند و به آنها بپیوندند. و همچنین به پروموتر‌ها این امکان را می‌دهد که استعداد‌های جدید رو کشف کنند.یک پلتفرم برای کمک به نوازندگان است که به نوازنده‌ها و گروه‌ها کمک می‌کند تا جشنواره‌ها، فستیوال‌های بزرگ و محلی را پیدا کنند و همینطور به برگزار‌کنندگان فستیوال‌ها و اجراهای کوچک و بزرگ این امکان را می‌دهد تا برنامه خود را در سایت قرار دهند و نوازنده‌ها و گروه‌ها این اجراها را پیدا کنند و به آنها بپیوندند. و همچنین به پروموتر‌ها این امکان را می‌دهد که استعداد‌های جدید رو کشف کنند.

نوع فعالیت: کمک برای برگزاری فستیوال‌ها. هم برای گروه‌ها و هم برای مدیر برنامه‌ها و کسانی که دنبال کشف استعداد هستند.

نحوه درآمد: فروش اکانت متناسب با نوع خواسته افراد. مثل رزرو فستیوال‌ها و جشنواره‌ها و ....، قرار دادن رزومه هنرمندان در نتایج جست و جو سایت، گرفتن لایسنس.

نقاط قوت: طراحی سایت خوب و دسترسی آسان به فیچر‌ها.

فعالیت کلیدی: کمک به برگزاری فستیوال‌ها برای برگزار کننده‌ها به این صورت که برگزار‌کننده اطلاعات برگزاری فستیوال و یا جشنواره را در اختیار سایت قرار داده و وب سایت اطلاعات را در دید عموم قرار می‌دهد و اعضای سایت از وجود این فستیوال آگاه می‌شوند و در صورت دلخواه به آن می‌پیوندند. معرفی فستیوال‌ها و نمایش‌های زنده در سراسر جهان به موزیسین‌ها و گروه‌های موسیقی و رزرو کردن اجراها و فستیوال‌ها برای موزیسین‌ها هم از جمله فعالیت‌های این سایت است. همچنین گرفتن لایسنس مشابه کاری که ما می‌خواهیم انجام دهیم ثبت در وزارت فرهنگ.

مطالب مهم: هنرمندان،موزیسین‌ها و گروه‌های موسیقی می‌توانند با درست کردن رزومه‌ای از خود و کارهای خود با عنوان EPK رزومه و اسم خود را در سایت قرار دهند تا اسمشان در نتایج جست‌و‌جو وجود داشته باشند.

در ایران از قابلیت EPK و همچنین قرار دادن اطلاعات فستیوال‌ها و رزرو کردن فستیوال‌ها برای درخواست کننده‌ها و نیز معرفی استعداد‌ها به تهیه کننده‌ها و پروموترها می توان استفاده کرد


نظرات کاربران
شما عزیزان می‌توانید در این قسمت نظرات خود را ثبت کنید. ثبت نظر جدید
کامنت کاربر
امتحانی
1398/09/03 , 10:54

سلام، کسری مطلبو ببنید.

reply
کامنت کاربر
بروبرگرد   |   11:00 , 1398/09/03

چشم، حتماً.

اشتراک گذاری:
عضویت در خبرنامه
مطالب پیشنهادی
کامنت کاربر
نظر شما
1400/01/26 , 03:55
نظر شما به درستی ثبت شد و پس از تایید، نمایش داده می‌شود.