بروبرگرد search
بروبرگرد

پرواز تهران به شیراز

پرواز تهران به شیراز

پرواز تهران به شیراز

بسیاری از مسافران نیاز به اطلاعاتی درباره شرکت های هواپیمایی و بلیط هواپیما دارند که بتوانند بهترین پرواز را برای خود رزرو کنند. این مطلب به شما کمک میکند که این اطلاعات را به آسانی به دست بیاورید.تهران دارای دو فرودگاه بزرگ و معروف است: فرودگاه امام خمینی و فرودگاه مهرآباد که پروازهای داخلی در فرودگاه مهرآباد انجام می شود و پروازهای خارجی در فرودگاه امام خمینی. شما میتواید به وسیله مترو و خط کلاهدوز- ارم سبز به فرودگاه مهرآباد به راحتی و کمترین هزینه بروید.

شرکت های هواپیمایی که معمولا پرواز تهران به شیراز را دارند:

شرکت هواپیمایی  آسمان، تابان، ماهان، ساها، سپهران، کاسپین، ایران تور و زاگرس شرکت هایی هستند که این پرواز را انجام میدهند و شما میتوانید از این شرکت ها بلیط تهیه نمایید.

 

ترمینال هایی که برای پرواز شیراز در فرودگاه مهرآباد استفاده میشود در جدول زیر آمده است:

شرکت های هواپیمایی ترمینال
زاگرس 1
ایران ایر 2
آسمان، کاسپین، ماهان، تابان، ساها، سپهران 4

 

در سیستم پرواز سه مدل پرواز تجاری وجود دارد:

فرس کلاس، کلاس اقتصادی و پروازهای چارتر که برای این مسیر از کلاس اقتصادی بیشتر استفاده می شود.

خوشبختانه، کلاس های پرواز تهران به شیراز انواع خوبی دارد. یکی از بهترین گزینه های کلاس با انعطاف پذیرترین جدول زمانی که شما می توانید انتخاب کنید بلیط های چارتر است.

 

مسیر هوایی تهران به شیراز:

معمولا طولانی بودن این پرواز به مسیر و فصل پرواز بستگی دارد اما اصولا حدود یک ساعت  و ربع تا یک ساعت و 20 دقیقه پرواز تهران به شیراز طول می کشد.
هزینه بلیط پروازهای تهران به شیراز بستگی به شرکت هواپیمایی و روز پرواز دارد. به هر حال قیمت آن بین دو میلیون ریال تا چهار میلیون و پانصد هزار ریال است. هر مسافر میتواند 20 کیلوگرم بار با خود ببرد.

 

 

شیراز به تهران

شهید دستغیب یک فرودگاه بین المللی در شیراز است  و حدود 20 دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد. این فرودگاه دو ترمینال دارد که اولین ترمینال برای پروازهای داخلی استفاده می شود.

 

شرکت های هواپیمایی که پرواز شیراز به تهران را معمولا دارند:

شرکت هواپیمایی تابان، آسمان، ماهان، ساها، سپهران، زاگرس، کاسپین،  ایران ایر و ایران تور این پرواز را برگزار میکند و شما میتوانید از این شرکت ها بلیط پرواز شیراز به تهران را خریداری کنید.


نظرات کاربران
شما عزیزان می‌توانید در این قسمت نظرات خود را ثبت کنید. ثبت نظر جدید
اشتراک گذاری:
عضویت در خبرنامه
مطالب پیشنهادی
کامنت کاربر
نظر شما
1399/05/16 , 00:26
نظر شما به درستی ثبت شد و پس از تایید، نمایش داده می‌شود.