بروبرگرد search
بروبرگرد

پرواز تهران به اصفهان

پرواز تهران به اصفهان

پرواز تهران به اصفهان

بسیاری از مسافران نیاز به اطلاعاتی درباره شرکت های هواپیمایی و بلیط هواپیما دارند که بتوانند بهترین پرواز را برای خود رزرو کنند. این مطلب به شما کمک میکند که این اطلاعات را به آسانی به دست بیاورید.تهران دارای دو فرودگاه بزرگ و معروف است : فرودگاه امام خمینی و فرودگاه مهرآباد که پروازهای داخلی در فرودگاه مهرآباد انجام می شود و پروازهای خارجی در فرودگاه امام خمینی. شما میتواید به وسیله مترو و خط کلاهدوز- ارم سبز به فرودگاه مهرآباد به راحتی و کمترین هزینه بروید.

 

شرکت های هواپیمایی که معمولا پرواز تهران به اصفهان را دارند:

شرکت هواپیمایی ایران ایر،تابان،  آسمان، ماهان، ایران تور، آتا، کارون و قشم شرکت هایی هستند که این پرواز را انجام میدهند و شما میتوانید از این شرکت ها بلیط تهیه نمایید.

 

ترمینال هایی که برای پرواز اصفهان در فرودگاه مهرآباد استفاده میشود در جدول زیر آمده است:

شرکت های هواپیمایی ترمینال
ایران ایر، قشم ،آتا 2
آسمان، ماهان، تابان 4

 

در سیستم پرواز سه مدل پرواز تجاری وجود دارد:

فرس کلاس، کلاس اقتصادی و پروازهای چارتر که برای این مسیر از کلاس اقتصادی بیشتر استفاده می شود.

خوشبختانه، کلاس های پرواز تهران به مشهد انواع خوبی دارد. یکی از بهترین گزینه های کلاس با انعطاف پذیرترین جدول زمانی که شما می توانید انتخاب کنید بلیط های چارتر است.

 

مسیر هوایی تهران به اصفهان:

معمولا طولانی بودن این پرواز به مسیر و فصل پرواز بستگی دارد اما اصولا حدود یک ساعت تا یک ساعت و ربع پرواز تهران به اصفهان طول می کشد.
هزینه بلیط پروازهای تهران به اصفهان بستگی به شرکت هواپیمایی و روز پرواز دارد. به هر حال قیمت آن بین دو میلیون ریال تا چهار میلیون ریال است. هر مسافر میتواند 20 کیلوگرم بار با خود ببرد.

 

 

اصفهان به تهران

فرودگاه اصفهان، یک فرودگاه بین المللی است با دو ترمینال. این فرودگاه در بزرگراه جی قرار گرفته است. فرودگاه اصفهان تا مرکز ششهر یک ربع فاصله دارد.

 

شرکت های هواپیمایی که پرواز اصفهان به تهران را معمولا دارند:

شرکت هواپیمایی تابان، قشم، ماهان، آتا و ایران ایر این پرواز را برگزار میکند و شما میتوانید از این شرکت ها بلیط پرواز اصفهان به تهران را خریداری کنید


نظرات کاربران
شما عزیزان می‌توانید در این قسمت نظرات خود را ثبت کنید. ثبت نظر جدید
اشتراک گذاری:
عضویت در خبرنامه
مطالب پیشنهادی
کامنت کاربر
نظر شما
1399/06/31 , 06:37
نظر شما به درستی ثبت شد و پس از تایید، نمایش داده می‌شود.